- MENU IF -

Dračí doupě

Zpracování

Svět DrD

        - HRA ON-LINE -

Questy

Gamebooky

Hádanky

Jeskyně

Deadland

Pexeso

        - VE MĚSTĚ -

Cvičiště

Cechy

Obchody

Aukční síň

Kovárna

Laboratoř

Runový stůl

Knihovna

Galerie

Hřbitov

        - IF WEB -

Fórum

Toplist

Certifikace

Ankety

Statistika

Links

        - POMOC -

Pravidla

Rady

Jak hrát?

Smajlíci

        - IF TEAM -

Sestava

Práce na IF:
Rowenna
Cechy:
Sandra Divoká
Bezpečnost/Fóra:
Silas
Propagace:
Kelghor
Změny postav:
Lissaj
Umění:
Reetta
Rady a pomoc:
Kirtan
Miaug Beleg
Pelops
Sandra Divoká
SatanX
Terzief
Wolffram


Pro jakýkoliv dotaz
můžete využít
Hospůdku
nebo
IRC Channel


RSS

ImmortalFighters
na facebooku

 © 2014 IF TEAMPARALÉLNÍ SVĚT - TŘETÍ BRATR

Filtr příspěvků:
Podle hráče: PJ

    |1||2||3||4||5||6||7||8||9||10|poslední(27)>>
340    18. Března 2014 21:31:39
  Bunny  když se skřet začne trochu osmělovat, začnu se zase zabývat i jinými věcmi. Například blížící se temnotou. Jelikož nemám další pochodeň a na mou výzvu nikdo ze společníků další nevytáhl, rozhodnu se pro kvapný návrat.
Nebudeme mít světlo a tma není náš přítel. Musíme se vrátit do chodeb, kde ještě bylo vidět. Případně vymyslet něco jiného. Ty, otočím se svým hovorem ke skřetovi, můžeš jít s námi nebo zůstat zde. Hlas se snažím nemít moc naléhavý, abych ho nevyplašil a hned co domluvím se otočím k odchodu.
Hlouběji v žaláři už se mi pátrat nechce a to, co tu bylo jsme zřejmě našli. Teď jdeme dál. Tedy zpět.
Vydám se ve světle dohasínajícího plamene zpět až k místu, kde se chodby větvili. Pokud pochodeň dohoří dřív, než tam dojdu, budu tápat ve tmě a neustále potichu komunikovat se společníky.
339    18. Března 2014 11:34:55
 Pán jeskyně  Tulák  bunny si zamyšleně prohlíží skřeta, který na sobe nemá žádné viditelné stopy po týrání či fyzickém násilí až na to, že je na kost vyhublý. Nejste si jistí, ale určitě tady není od včerejšího večera...Jeho chůze je nejistá a šouravá. Jeho obličej vystrašený avšak vytřeštěné oči dávají náznak jistřičky naděje. Jakmile bunny vstáhne ruku ke skřetovi, ten se přikrčí a instinktivně si zakryje kostnatýma rukama celou hlavu, jako by čekal, že mu na hlavě přistane snad bludný balvan. Snad právě Bunnyho smírný tón hlasu způsobí, že se přestane po chvíli třást, a odváží se pootevřít jedno ze svých strachem zavřených očích víček. Trá to snad věky, než pochopí, že „zatím“ o jeho život neusilujete, a jeho ruce konečně opustí temeno hlavy a klesnou podél těla. Jeho vystrašený výraz v očích se mění na zvídavý... možná až nevěřícný... Zaměří svou pozornost na Bunnyho otevřenou dlaň, a popojde o sáh dále, jak si bystře všímá ubývajícího světla z vaší pochodně. Na obecnou řeč, kterou se ho snažíte oslovit, jen pokorně a opatrně přikývne a odpoví skřekem, jenž vám neřekne nic srozumitelného. Nečeká jak se znova zachováte a sám natáhne vyhublé paže směrem k vám, a párkrát rozevře a zavře naprázdno své špinavé dlaně což doprovází další z jeho až lítostivých skřeků... Pochodeň s praskotem stále slábne a s tím ubývá i světla, které vám pomáhá se orientovat. Nebude trvat douho, a plamen zcela pohasne.Satan na chvíli vytáhl sice soví amulet, ale oči soví hlavy zůstávají zavřené. Nejspíše bude třeba si amulet nasadit na krk, jak tomu bylo v situaci v podzemí.
337    13. Března 2014 00:03:22
  SatanX  zavrzání pantů otvírajících se dveří. Teď už o nás musí vědět každý....ikdyž sme tak hluboko. Pochodeň vypadá, že už mnoho nevydrží. Ach. Proč jsem se tentokrát rozhodl cestovat tak nalehko... Zkusím vytáhnout přívěšek se soví hlavou, jestli zvládne něco osvítit nebo její svit už pohasl. Z řešení záhady, čím si budeme dál svítit mě vytrhlo nějaké podivné čvachtání. Jako by se k nám něco blížilo. A taky že se k nám něco blíží. Pochodeň už nemá takovou sílu, aby dosvítila daleko, ale ono stvoření, které se k nám blíží, má tolik slušnosti, že se zastaví za hranicí tmy, aby jsme na něj pěkně viděli. Je to skřet. Ale nechová se jako ti skřeti venku. Proč by sem ale zavírali skřeta?
To už ovšem Bunny začíná zjišťovat informace. Moc nevěřím, že skřet bude rozumět obecné řeči, ale za pokus nic nedáme.
Určitě je to divné, že sme v žaláři našli skřeta. Proč by ho sem vůbec zavírali? Že by nějaký nepodara? Odpovím Bunnymu v myšlenkách.....za předpokladu, že se slyšíme. Pro jistotu ještě schovám přívěšek se soví hlavou, kdyby si náhodou náš pokorný kamarád chtěl myslet, že patřím mezi ty, co ho sem zavřeli. Přeci jen ten přívěšek může být v těchto končinách trochu víc oblíbený.
335    13. Února 2014 09:49:08
 Pán jeskyně  Tulák  -----------------------------
Ostatni uz nehrajou? Lidi pojdme si to dohrat. Uz to neni na dlouho.
334    6. Února 2014 19:11:20
  Bunny  když pomine můj první šok z toho, že vidím skřeta, který se mi hned nevrhá po krku a nesnaží se mne zabít, začnu si ho tázavě prohlížet. Snažím se odhalit na jeho pažích a nohou stopy věznění, na jeho tváři výraz inteligence, pokud tam je a na jeho postoji jeho další jednání.
Rozumíš obecné řeči?
Pronesu do ticha podzemní jeskyně.
Že by vězněm byl skřet? Na jeho chování je od prvního pohledu cosi zvláštního. Pokora? Strach? Kdo ví? Ale přirozené mi to nepřijde.Slyšíte mne ostatní?
Vyzkouším, zda jsme stále schopni komunikovat telepaticky. Potom udělám opatrně krok vpřed a natáhnu směrem ke skřetovi ruku, ve které nemám pochodeň. To jen aby si nemyslel, že ho chci upálit.
Nepřišli jsme ti ublížit.
333    24. Ledna 2014 10:30:14
 Pán jeskyně  Tulák  bunny se zkušeně začne šperhákem hrabat v zámku, dokud se jeskynní místností nerozlehne ozvěnou to kýžené cvaknutí, oznamující jeho úspěch. Zrezlé panty zavřískají, a cela se pod tahem Bunnyho ruky otevírá žalostně nahlas. Vcházíte na prodlouženou rampu a sledujete ve svitu dohasínající pochodně, kterak se před vámi z temnoty objevují malé kamenné ostrůvky ve tvaru obdelníkových oltářů, čnějící z tmavé vody jako žraločí ploutev. Z nejvzdálenějšího koutu místnosti, kam chabý svit vaší pochodně již nedosvítí se ozve tiché šplouchnutí. Následují čvachtavé rytmické zvuky, kterak se vaším směrem přibližuje cosi, co zřejmě seskočilo právě z podobného kamene. Chvíli čekáte s napětím, kdo se v tomto jistě nepříjemném žaláři hostí, když se pomalými krůčky s hlavou sklopenou váhavě přibližuje skřet. Chvíli stojíte jako opaření, neboť vás zaráží, s jakou pokorou se k vám toto stvoření přiblížilo. Těsně za hranicí temnoty se skřet zastaví, a zůstane stát, snad, aby jste si jej prohlédli. Sám má hlavu sklopenou, jen občas se na vás koukne široce rozevřenýma očima. Nikdo jiný zdá se tady není.
332    21. Ledna 2014 08:50:59
  Bunny  pokročím s hořící loučí opatrně dál, snažím se při tom našlapovat zlehka, abych neuklouzl a dojít tak až k zamřížovanému výklenku. Vlhkostí olezlý kov opatrně ohmatám a snažím zkusit jeho pevnost. Také podrobím svému zkoumání zámek, který uzavírá cestu.
Že by převoz? Nemáte někdo minci pro Chárona? Plavat se mi moc nechce, tady bude voda rozhodně ledová.
Na to se zkusím poprat se zámkem a pomocí svých zlodějských dovedností jej otevřít.
Nechce se mi se vracet, když už jsme ušli takhle daleko. Honíme se sice za přeludem vězně, ale proč jinak by tam byl ten piktogram? Co nás čeká v tomhle podzemí?
Mimochodem, připravte si někdo další louči, ta moje za chvíli dohoří a nerad bych se dál šátral ve tmě.
331    6. Ledna 2014 15:53:57
 Pán jeskyně  Tulák  bunny pozorně naslouchá u všech 3 následných dveří, které v těsné, uzavřené křižovatce dvou chodeb našel. Snaží se filtrovat při tom neustále opakující se zvuk kapek vody na vlhký podklad z větší výšky, který se šíří snad celou touto větví chodeb označené mříží. Krom kapek však nic neuslyší a tak s teatrálním gestem Otevře největší bránu, bránící vám v postupu přímým směrem. Po překvapivě snadném překonání této překážky jednoduchým otevřením vrat se zvuk kapek zesílí. Vstoupíte opatrně do temnotou zalité místnosti, kde se zvuk kapek rozléhá ozvěnou tak, že každou kapku vnímáte jako by v kuchyni padl k zemi celý set těžkého litinového nádobí na kamennou podlahu. Frekvence je přitom nepravidelná, a tak odhadujete že oněch prokapávajících míst bude více. Vejdete do místnosti a cítíte jak se podloží změnilo na surově vytesaný, vlhký, až kluzký kámen. Vzduch je nesmírně vlhký a po zvuku jste si téměř jisti, že stojíte v rozlehlé jeskyni. Vaše věrná světlonoška i když již ztrápeným svitem signalizujícím brzký skon svítí ještě dostatečně na to, aby jste odhalili před vámi se svažující schody, které jsou po 3 sázích rozšířena na malý předsunutý a pečlivě zamřížovaný výklenek. Vidíte v mřížoví otevíratelnou část fungující jako mřížové dveře, ale za nimi vidíte pouhý sáhový výčnělek. Všude okolo kam jinak louče dosvítí vidíte temně se lesknoucí tekutou hladinu. Louče ovšem svítí už pouze na 3 sáhy od vás. Mřížové dveře jsou zamčeny na kladku.
330    29. Prosince 2013 12:08:55
  SatanX  "Však i ty smetáky tu někde určitě najdem."
Chvilku tiše pozorzuju Bunnyho, jak se snaží zaposlouchat do zvuků za dveřmi a pak už to nevydržím a zeptám se: "Tak co? Slyšíš tam něco?"
329    20. Prosince 2013 18:11:19
  Bunny  jakmile otevřeme dveře, můj doširoka bláznivý úsměv pomalu pohasne.
Co je to za podzemí.
Špitnu polohlasem.
Člověk se tady plíží, prolézá a najde kumbál? Předpokoj? Skoro bych tu čekal nějaké potrubí nebo smetáky.
Trochu nasupeně přejdu nejdříve k jedněm a potom i ke druhým postranním dveřím a přiložím na ně ucho. Zaposlouchám se a snažím se při tom z hlavy vymazat zvuk dopadající vody. Pokud neobjevím nic zajímavého, přejdu k těm větším dveřím a zkusím totéž. Sice nepředpokládám přes těžké dřevo nějakou symfonii zvuků, ale kdo ví. Pokud nic zajímavého neslyším. S teatrálním gestem se pokusím veliké dveře otevřít.
|1||2||3||4||5||6||7||8||9||10|poslední(27)>>

14. Dubna 2014:

Řekl bych, že poskládat obrázky správně do 3x3 a podívat se na to trochu s odstupem by nám mohlo vyjevit sKryté informace.       ...
...pokračovat

Uživatel:
       
        Heslo:
       


        Facebook login
        Nová registrace
        Zapomenuté heslo

       Registrovaní: 1211
       Reg.online: 30
       max: 91 (01.03.07)
       posledních 24h 51IF banery

Stránka byla zobrazena za 0.3704 sekund