- MENU IF -

Dračí doupě

Zpracování

Svět DrD

        - HRA ON-LINE -

Questy

Gamebooky

Hádanky

Jeskyně

Deadland

Pexeso

        - VE MĚSTĚ -

Cvičiště

Cechy

Obchody

Aukční síň

Kovárna

Laboratoř

Runový stůl

Knihovna

Galerie

Hřbitov

        - IF WEB -

Fórum

Toplist

Certifikace

Ankety

Statistika

Links

        - POMOC -

Pravidla

Rady

Jak hrát?

Smajlíci

        - IF TEAM -

Sestava

Práce na IF:
Rowenna
Cechy:
Sandra Divoká
Bezpečnost/Fóra:
Silas
Propagace:
Kelghor
Změny postav:
Lissaj
Umění:
Reetta
Rady a pomoc:
Kirtan
Miaug Beleg
Pelops
Sandra Divoká
SatanX
Terzief
Wolffram


Pro jakýkoliv dotaz
můžete využít
Hospůdku
nebo
IRC Channel


RSS

ImmortalFighters
na facebooku

 © 2014 IF TEAMLOVCI VAMPÍRŮ A JINÝCH PŘÍŠER


Nemáte dostatečná práva pro vstup.
Je nutno se zaregistrovat a kontaktovat Mistra Cechu!

Web stránky cechu: www.cechlvi.wgz.cz


lovci vampírů a jiných příšer jsou cechem bojovníků proti nemrtvé nákaze jenž dopadla na Gedar. My jsme ti, jenž brání oživlým mrtvolám, duchům a upírům kráčet světem. Přidej se, chceš-li s námi stát bok po boku proti temnotě.

Historie cechu Lovci vampírů a jiných příšer je spjata s rozpuštění dávných gild za pomoci královských vojsk, po kterém mnoho dobrodruhů ztratilo střechu nad hlavou a rozprchli se proto do světa. Ylien Olfeyev Entire Guner, bývalý gildmistr Haldinké gildy se rozhodl, že se znovu pokusí spojit své věrné a najít pro ně nového domova. Vyvstal však problém, jak přesvědčit krále, aby povolil založit nový spolek, který by nemohl tak snadno odmítnout, tím by mohl být právě cech. Musel by však mít vznešené poslání, které Guner viděl v boji proti nekromancii, která terorizovala místní kraje. Společně se svým krollím přítelem Trdlem se tak vydal do boje proti tomuto zlu, aby dokázal, že jej lze porazit. Dorazili do jedné nedaleké vesnice, která byla zužována podivnými úmrtími. Pro zkušeného lovce nebylo těžké zjistit, že tuto spoušť po sobě bezpochyby musel zanechat upír. Rozhodl se tedy tomuto pánovi zla postavit a zabít jej. Upír byl však mnohem silnější než přepokládali a přemohl je. Guner byl velmi vážně zraněn, Trdlo zabit a po upírovi se slehla zem. Guner se zapřísáhl, že bude konce svého života pokračovat v lovu upírů a všech dalších nemrtvých. Poslal králi svou žádost na založení cechu a trpělivě vyčkával jeho odpovědi. Král z počátku se založením cechu souhlasit nechtěl, neboť nevěřil, že nějací upíři vůbec existují. A i kdyby přeci jen existovali, tak nač by proti nim měla být nějaká organizace. Avšak po náhlém útoku nemrtvých na nevinné oběti král založení cechu povolil. A tak začal nábor, do kterého se začalo hlásit mnoho dobrodruhů. Jak čas plynul, tak se řady Lovců pomalu rozrůstaly, avšak jejich těžká práce si též vybírala i svou krutou daň. Jednoho dne bylo do cechu dovezeno Gunerovo mrtvé tělo. Padl hrdině v boji proti monstrům zla, aby zachránil své druhy před jistou smrtí. Jeho poslední přáním bylo, aby se jeho nástupcem a novým cechmistrem stal Miaug Beleg. Ten dostál jeho slovům a ujal se cechu místo něho. Jelikož však Guner není jediným, kdo ve službách cechu či za jiných příčin podlehl, tak je nyní zapotřebí řady vznešených lovců opět doplnit o odvážné dobrodruhy, kteří se nebojí postavit zlu naplno a budou ochotni proti němu bojovat za každých okolností, stejně tak jako statečný Guner. Proto je nyní ve jménu Lovců vampírů a jiných příšer vypsán nový nábor do jejich řad. (Autor Neathan) Případné žadatele o místo mezi námi bych prosil o zaslání zprávy mistrovi cechu, případně jeho zástupci, s informacemi, proč chcete vstoupit do našich řad, případně co od cechu očekáváte. Zaslání tohoto dopisu je nutná součást žádosti o vstup a ukazuje nám, že máte alespoň minimální zájem - na přihlášky bez komentáře nebudeme brát zřetel! Poslední informací je, že vstupní poplatek činí 10 zlatých, pro zaplacení daně králi.18. Dubna 2014:

INFO: Rozdělení PJů dle kostky a určení-----------------: 1 tečka: začátečník ve výcviku---2 tečky: schopný PJ s výcvikem---3 tečk       ...
...pokračovat

Uživatel:
       
        Heslo:
       


        Facebook login
        Nová registrace
        Zapomenuté heslo

       Registrovaní: 1221
       Reg.online: 27
       max: 91 (01.03.07)
       posledních 24h 31IF banery

Stránka byla zobrazena za 0.3016 sekund